PIT w 2014 roku dobrze jest wysłać online.

0 Comment
Każdy, kto chce zaoszczędzić swój cenny czas i lubi korzystać z dobrodziejstw, jakie zagwarantować może komputer z dostępem do Internetu powinien przy wypełnianiu zeznania podatkowego skorzystać z pomocy opracowanego przez nas programu. Dla każdego, kto jeszcze tego nie spróbował, a chce rozliczyć PIT przez internet 2014 rok może stać się następną możliwością na rozstanie się z tradycyjną formą rozliczeń. Koniec ręcznego wypełniania zeznania podatkowego i konieczności zaprzepaszczania czasu w kolejce na poczcie lub w Urzędzie Skarbowym! Czyż to nie brzmi rewelacyjnie?

Księgowość, finanse

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Namawiamy do zapoznania się z niżej umieszczonymi informacjami i przekonania się, że z pomocą naszego programu zweryfikują Państwo swoje ówczesne podejście do rozliczania PIT.

Pomnażanie pieniędzy

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Program został tak wykonany, ażeby jego uzupełnianie było szybkie i banalne. Najpierw dokonują Państwo wyboru odpowiedniej deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub innej), a w razie jakichkolwiek niepewności trzeba gruntownie czytać zamieszczone w programie wiadomości. Podczas wypełniania kolumn program cały czas kontroluje, czy nie robią Państwo żadnych omyłek i zawiadamia o potrzebie wprowadzenia poprawek w wyznaczonych miejscach. Dodatkowo program podpowiada, z jakiego typu ulg podatkowych mogą Państwo skorzystać oraz umożliwia ofiarowanie 1% podatku na rzecz wybranej organizacji.

Po odpowiednim uzupełnieniu wszystkich kolumn, pozyskany formularz można wysłać pocztą bądź złożyć we właściwym urzędzie. Można również skorzystać ze strony www i złożyć przygotowany w oparciu o nasz program formularz zeznania podatkowego online.