Prędki proces uzupełniania PIT

0 Comment
Poświęciliśmy sporo czasu, by stworzyć dla Państwa przystępny w obsłudze i prędki w działaniu program do rozliczania deklaracji podatkowych online. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być proste i szybkie jak nigdy wcześniej. Namawiamy do zapoznania się z poniżej umieszczonymi informacjami oraz elementami funkcjonowania programu.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Mamy nadzieję, że każdy, kto z niego skorzysta doceni atuty wynikające szczególnie z oszczędności czasu, który dawniej zmuszeni byli Państwo spędzić na manualnym wypełnianiu zeznania podatkowego oraz staniu w rozległych kolejkach na poczcie i w urzędzie. Wystarczy! Czas przenieść tę sferę życia do wirtualnej rzeczywistości i korzystać z komfortu, jaką dają e-deklaracje.

Proces wypełniania formularza potrwa wyłącznie parę chwil, a rozpoczyna się od wybrania odpowiedniego typu deklaracji. Do wyboru są rozmaite: podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem, PIT-36 i bardzo dużo innych. W razie niepewności należy skorzystać z objaśnień zamieszczonych w programie i deklaracji. Po wprowadzeniu wszelkich koniecznych informacji tj. swoich danych oraz tytułów na podstawie, których uzyskują Państwo dochód, można również zaznaczyć przysługujące Państwo zniżki oraz zadecydować o wsparciu wskazanej organizacji pożytku publicznego i ofiarowaniu na jej rzecz jednego procenta swojego podatku. W razie pojawienia się błędów – program będzie informował o tym w trakcie uzupełniania.

Ukończony i odpowiednio wypełniony formularz e-deklaracji można wydrukować i złożyć w typowy sposób lub przesłać bezpośrednio do systemu.